Site Settings and Labels (8.x-1.7) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
