Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Custom
am: ብጁ

en: All languages
am: ሁሉም ቋንቋዎች
