Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Not translated
be: Не перакладзена

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: All languages
be: Усе мовы
