Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Not translated
bg: Непреведено

en: All languages
bg: Всички езици
