Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Not translated
bs: Nije prevedeno

en: Add @type
bs: Dodaj @type

en: All languages
bs: Svi jezici
