Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Custom
cy: Addasu

en: Not translated
cy: Heb ei gyfieithu

en: Add @type
cy: Ychwanegu @type

en: All languages
cy: Holl ieithoedd
