Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: All languages
dz: སྐད་ཡིག་ཚུ་ཆ་མཉམ།
