Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Not translated
el: Χωρίς μετάφραση

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: All languages
el: Όλες οι γλώσσες

en: Delete translation
el: Διαγραφή μετάφρασης

en: Menu description
el: Περιγραφή μενού
