Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Do nothing
fr: Ne rien faire

en: Not translated
fr: Non traduit

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Add @type
fr: Ajouter @type

en: Form mode
fr: Mode de saisie

en: All languages
fr: Toutes les langues

en: Create new translation
fr: Créer une nouvelle traduction

en: Delete translation
fr: Supprimer la traduction

en: Menu description
fr: Description du menu
