Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Not translated
gl: Non traducido

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: All languages
gl: Todos os idiomas

en: Create new translation
gl: Crear unha nova traducción
