Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Not translated
gu: અનુવાદીત નથી

en: Delete translation
gu: અનુવાદ કાઢી નાખો
