Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Not translated
hr: Nije prevedeno

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: All languages
hr: Svi jezici
