Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Not translated
hy: Չթարգմանված

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type

en: All languages
hy: Բոլոր լեզուները

en: Delete translation
hy: Ջնջել թարգմանությունը
