Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Custom
is: Sérsniðið

en: - Select -
is: - Velja -

en: Add @type
is: Bæta við @type

en: All languages
is: Öll tungumál
