Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Not translated
kk: Аударылмаған

en: All languages
kk: Барлық тілдер
