Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Not translated
ku: وەرنەگێڕراوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: All languages
ku: هه‌موو زمانه‌کان
