Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: All languages
ml: എല്ലാ ഭാഷകളും
