Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Custom
nn: Tilpassa

en: All languages
nn: Alle språk
