Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Custom
oc: Personalizat

en: Not translated
oc: Pas traduit

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Add @type
oc: Apondre @type

en: All languages
oc: Totas las lengas

en: Create new translation
oc: Crear una novèla traduccion

en: Delete translation
oc: Suprimir la traduccion
