Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Custom
ru: Собственная

en: Do nothing
ru: Ничего не делать

en: Not translated
ru: Не переведено

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Add @type
ru: Добавить @type

en: Extended
ru: Расширенное определение тем оформления

en: Form mode
ru: Режим формы

en: All languages
ru: Все языки

en: Create new translation
ru: Создать новый перевод

en: Delete translation
ru: Удалить перевод

en: Menu description
ru: Описание меню
