Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: All languages
sr: Сви језици
