Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Not translated
ta: மொழிபெயர்க்கப்படாதது

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Add @type
ta: @type சேர்க்க

en: Form mode
ta: படிவம் முறை

en: All languages
ta: எல்லா மொழிகள்

en: Delete translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு நீக்கு
