Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Custom
tr: Özel

en: Not translated
tr: Çevrilmemiş

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Add @type
tr: @type ekle

en: Extended
tr: Genişletilmiş

en: Form mode
tr: Form Kipi

en: All languages
tr: Tüm diller

en: Delete translation
tr: Çeviriyi sil

en: Menu description
tr: Menü açıklaması
