Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Not translated
ug: تەرجىمە قىلىنمىدى

en: All languages
ug: تىللار
