Site Settings Extended (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: All languages
ur: تمام زبانیں
