Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add @type
bn: @type যোগ কর

en: All languages
bn: সকল ভাষা
