Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Not translated
ca: Sense traduir

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: All languages
ca: Tots els idiomes

en: Create new translation
ca: Crea una nova traducció

en: Delete translation
ca: Suprimeix la traducció
