Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Not translated
cs: Nepřeloženo

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Form mode
cs: Režim formuláře

en: All languages
cs: Všechny jazyky

en: Delete translation
cs: Smazat překlad
