Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Custom
da: Tilpasset

en: Not translated
da: Ikke oversat

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Add @type
da: Tilføj @type

en: Form mode
da: Formulartilstand

en: All languages
da: Alle sprog

en: Delete translation
da: Slet oversættelse

en: Menu description
da: Menubeskrivelse
