Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Custom
es: Personalizado

en: Do nothing
es: No hacer nada

en: Not translated
es: Sin traducir

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Add @type
es: Añadir @type

en: Form mode
es: Formulario de modo

en: All languages
es: Todos los idiomas

en: Create new translation
es: Crear nueva traducción

en: Delete translation
es: Eliminar traducción

en: Menu description
es: Descripción del menú
