Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Not translated
eu: Itzuli gabe

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: All languages
eu: Hizkuntza denak

en: Delete translation
eu: Itzulpena ezabatu
