Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Custom
fi: Oma

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään

en: Not translated
fi: Kääntämättä

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: All languages
fi: Kaikki kielet

en: Create new translation
fi: Luo uusi käännös

en: Delete translation
fi: Poista käännös

en: Menu description
fi: Valikon kuvaus
