Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Custom
he: מותאם

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Form mode
he: מצב טופס

en: All languages
he: כל השפות

en: Delete translation
he: מחיקת התרגום
