Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Do nothing
hu: Ne történjen semmi

en: Not translated
hu: Nincs lefordítva

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: Form mode
hu: Űrlapmód

en: All languages
hu: Az összes nyelv

en: Create new translation
hu: Új fordítás létrehozása

en: Delete translation
hu: Fordítás törlése

en: Menu description
hu: Menü leírása
