Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Custom
id: Tersuai

en: Not translated
id: Belum diterjemahkan

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Add @type
id: Tambahkan @type

en: Form mode
id: Mode borang

en: All languages
id: Semua bahasa

en: Delete translation
id: Hapus terjemahan

en: Menu description
id: Deskripsi menu
