Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Custom
jv: Kostum

en: Not translated
jv: Ora diterjemahna

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: All languages
jv: Kabèh basa
