Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: All languages
mn: Бүх хэлнүүд
