Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Custom
pl: Własne

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Not translated
pl: Brak tłumaczenia

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: All languages
pl: Wszystkie języki

en: Create new translation
pl: Utwórz nowe tłumaczenie

en: Delete translation
pl: Usuń tłumaczenie

en: Menu description
pl: Opis menu
