Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Add @type
th: เพิ่ม @type

en: Form mode
th: แบบฟอร์ม

en: All languages
th: ทุกภาษา
