Site Settings Extended (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Do nothing
vi: Không làm gì

en: Not translated
vi: Chưa được dịch

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Add @type
vi: Thêm @type

en: All languages
vi: Tất cả ngôn ngữ

en: Create new translation
vi: Tạo bản dịch mới
