Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Save
ar: حفظ

en: Custom
ar: مخصص

en: Not translated
ar: غير مترجم

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة

en: All languages
ar: كل اللغات
