Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Save
af: Stoor

en: Not translated
af: Nie vertaal nie

en: All languages
af: Alle tale
