Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Save
eo: Konservu

en: Custom
eo: Propra

en: Not translated
eo: Netradukita

en: All languages
eo: Ĉiuj lingvoj
