Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Save
et: Salvesta

en: Custom
et: Kohandatud

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Not translated
et: Tõlkimata

en: - Select -
et: - Vali -

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Form mode
et: Vormireziim

en: All languages
et: Kõik keeled

en: Create new translation
et: Loo uus tõlge

en: Delete translation
et: Kustuta tõlge

en: Menu description
et: Menüü kirjeldus
