Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Save
fil: Pangalagaan

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: All languages
fil: Lahat ng wika
