Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Not translated
hi: अनुवादित नहीं

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Add @type
hi: @type जोड़ें

en: Form mode
hi: फॉर्म मोड

en: All languages
hi: सभी भाषाये
