Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Save
ja: 保存

en: Custom
ja: カスタム

en: Do nothing
ja: 何もしない

en: Not translated
ja: 未翻訳

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Add @type
ja: @typeを追加

en: Form mode
ja: フォームモード

en: All languages
ja: すべての言語

en: Create new translation
ja: 翻訳を作成

en: Delete translation
ja: 翻訳の削除

en: Menu description
ja: メニューの説明
