Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Not translated
km: មិន​បាន​បកប្រែ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: All languages
km: ភាសា​ទាំងអស់
