Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Do nothing
kn: ಏನನ್ನೂ ಮಾಡಬೇಡ

en: Extended
kn: ವಿಸ್ತೃತ

en: All languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು
