Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Save
lv: Saglabāt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: All languages
lv: Visas valodas
